Cars & Bikes

Audi RS6 Avant te koop voor een bijzonder vriendelijke prijs

Audi RS6 Avant

De Audi RS6. Een wolf in schaapskleren die geen man onopgemerkt voorbij rijdt. Iets in deze wagen maakt het de perfecte balans tussen stijl, klasse, kracht en functie. Goed nieuws dan ook voor alle mannen die net als wij watertanden zodra we ronkende uitlaten afkomstig uit de Audi fabriek horen aanslaan: deze Audi RS6 Avant staat te koop op een veiling en voor een prikkie kan ‘ie van jou zijn.

Eenmaal, andermaal.. verkocht!

BVA Auctions heeft bijzondere exemplaren te koop staan. Zo schreven we eerder al over deze Humvee uit het leger die ze aanbieden voor de echte G.I Joes. Maar nu lichten we een exemplaar uit waar iedereens hart sneller van gaat kloppen: een Audi RS6 Avant.

De wagen komt uit 2004 en is dus niet meer het nieuwste van het nieuwste, iets wat niet heel veel uitmaakt bij een model auto dat al zo lang zo goed in elkaar zit. Laten we de bak, met 110.000 km op de teller ‘goed ingereden’ noemen.

Audi RS6 Avant

De stationwagen heeft een vermogen van 450 pk afkomstig uit de 4.1 L V8 biTurbo motor. De Audi RS6 Avant is voorzien van lederen elektrisch verstelbare stoelen. Dit, in combinatie met de stoelverwarming en cruise control, zorgt er voor dat je moeiteloos lange afstanden aflegt, zonder ook maar iets in comfort tekort te komen.

Een koopje

Daar waar het fantaseerfeestje omtrent een auto negen van de tien keer ten einde komt op het moment dat de prijs aan de orde komt, is dat hier niet het geval. De Audi RS6 Avant wordt geveild. Dit betekent dat er nog niet bekend is voor hoeveel hij daadwerkelijk de deur uit gaat. Wat we wel weten, is dat het hoogste bod tot op heden net iets boven de 9.100 euro ligt. Een behoorlijk vriendelijk prijsje gezien de taxatiewaarde is vastgesteld op 23.000 euro. Natuurlijk is dit nog steeds een flinke smak met geld, maar voor wie serieus overweegt een Audi aan te schaffen is dit een bijzonder aantrekkelijk exemplaar.

Wat het eindbedrag uiteindelijk wordt is de vraag, maar ben jij nog op zoek naar een nieuwe auto en droom je al zo lang je kunt herinneren van een Audi voor de deur? Dan is dit jouw kans! Check hier de rest van de informatie en de laatste biedingen.