Italiaanse Sabrina Salerno maakt diepe indruk

Sabrina Salerno liet vroeger – en nog steeds – de harten van vele mannen sneller kloppen. Ook wij op de redactie moesten na het oprakelen van de herinneringen aan de zangeres achter ‘Boys Boys Boys’ even op adem komen. En al helemaal als je de foto’s van nu ziet, want daarin zoekt de onwijs knappe dame regelmatig het randje op.

Om even jullie geheugens op te frissen, hebben we even een versie van Sabrina haar megahit boven water getoverd.

Zangeres van wereldhit ‘Boys Boys Boys’ doet kijkers watertanden

In 1987 scoorde Sabrina Salerno een wereldhit met haar nummer ‘Boys’. Dit zal deels ook komen door de geweldige videoclip die ze erbij heeft gemaakt. In de videoclip was te zien hoe Sabrina met een hele groep mensen bij het zwembad aan het feesten en chillen was. Haar topje werkte soms alleen niet helemaal mee, waardoor haar vrouwelijke rondingen op sommige momenten een beetje exposed werden.

▼ scroll verder ▼

Sabrina Salerno kwam uiteindelijk niet verder dan één wereldhit. Maar hier heeft ze dan wel goed aan verdiend. De track heeft namelijk 1,5 miljoen verkochte exemplaren. In Italië houden ze nog steeds van Sabrina en wij natuurlijk ook. Zij hoort wat ons betreft dan ook zeker thuis in het rijtje van 5 mooiste Italiaanse vrouwen. Het liedje en Sabrina zijn in Italië dan ook nog steeds legendarisch

Benieuwd hoe de inmiddels 55-jarige Sabrina Salerno er nu uitziet? Bekijk de foto’s van de Italiaanse schone hieronder:

Lees ook: Tatjana Simic (59) deelt pikante foto’s van vroeger.