Direct naar content
Entertainment

Popster The Weeknd geeft een inkijkje in het gloednieuwe PokéPark in Japan

Rik Blokland 2 min. leestijd
Popzanger The Weeknd
Afbeelding: Instagram The Weeknd

Ben jij opgegroeid met de spellen en de animatieserie van Pokémon? Dan zal je ongetwijfeld weleens gefantaseerd hebben hoe het zou zijn om te leven in de wereld van Pokémon. Dat helemaal waarmaken kan helaas niet, maar in Japan is er sinds kort een park, waardoor het wel heel erg dichtbij komt. En vanuit onverwachte hoek, kregen we een prachtig inkijkje.

Wie is The Weeknd ook alweer?

Degene die dit weekend namelijk in de rol van reizende reporter kroop, is niemand minder dan popster The Weeknd. Hij is een Canadese artiest, wiens echte naam Abel Tesfaye is, die al jaren bovenin de hitlijsten te vinden is. Hij brak rond 2011 door met mysterieuze mixtapes op internet en groeide daarna razendsnel uit tot een wereldster met hits als Blinding Lights, Starboy en Can’t Feel My Face. Maar afgelopen maand liet hij zijn rol als popster even achter zich, en kroop hij in de huid van een reisreporter in PokéPark Kanto in Japan.

PokéPark Kanto in Japan

Op 5 februari opende PokéPark Kanto eindelijk de deuren in het Yomiuriland-park, in de groene Tama Hills ten zuiden van Tokyo. Het is het eerste permanente openlucht-Pokémon-attractiepark ooit en beslaat ongeveer 26.000 m², met meer dan 600 Pokémon die je kunt ontdekken terwijl je door verschillende themagebieden wandelt. Denk aan de Efteling, maar dan met een laagje Pokémon eroverheen gegoten. Het park is verdeeld in twee hoofdzones: Pokémon Forest, een bijna 500 meter lang “wild” bosgebied om Pokémon te spotten en foto’s te maken, en Sedge Town, een levendige stad geïnspireerd op de Pokémon-wereld met winkels zoals een Pokémon Center en Poké Mart, shows, parades en attracties.

▼ scroll verder ▼

Ben jij dus opgegroeid met de kleine monstertjes, is dit hét uitje om te bezoeken als je in Japan bent. Dat dacht The Weeknd in elk geval ook, dus hij ging als echte tourist op pad in het gloednieuwe park. En met het zijn van een popster kan je ook een aantal voordelen meepikken. Hij mocht namelijk het park in voordat het officieel open was voor het publiek. Hij liet daar de kans dan ook niet liggen om met zijn tweede Instagramaccount zijn trouwe fans een mooi inkijkje te geven. Die beelden zijn hieronder te zien:

Lees ook: Keek jij vroeger naar de Pokémon-serie? Dan is jouw brein beter ontwikkeld volgens de wetenschap