Drie seizoenen lang domineerden de sterrencollectie van FC Barcelona, bestaande uit Lionel Messi, Luis Suárez en Neymar, het clubvoetbal. Ze creëerden een tijdperk van ongekende successen, en het iconische trio MSN, ze scoorden samen maar liefst 364 doelpunten en gaven 173 assists. Als kers op de taart wonnen ze een historische treble in hun allereerste seizoen samen bij de Catalaanse club. Momenteel zijn Messi en Suárez in hun laatste jaren als voetballer actief bij de club van David Beckham, Inter Miami, in een interview afgelopen week hintte Neymar, die momenteel onder contract bij Al Hilal staat, naar een eventuele hereniging van het legendarische trio MSN.
Neymar hint naar hereniging MSN bij Inter Miami
Neymar’s overstap naar Paris Saint-Germain voor een wereldrecordbedrag van € 222 miljoen in 2017 markeerde het einde van het befaamde aanvalstrio trio. Messi en Suárez bleven nog drie seizoenen samen, voordat de Uruguayaan naar Atlético Madrid vertrok. Het duo kwam echter in 2024 weer samen bij Inter Miami, terwijl de Braziliaan verkaste naar Saoedi-Arabië bij de club Al Hilal. Neymar kent nog geen fijne periode in de zandbak, sinds zijn komst in de zomer van 2023 is de superster alleen nog maar geblesseerd geweest, hij wist namelijk slechts 3 wedstrijden te spelen voor Al Hilal, waar de club gezien de investering van € 100 miljoen per jaar uiteraard niet tevreden mee is. Geruchten over een eventuele contract ontbindingen gaan al een tijdje rond, wat de geruchten van een overstap naar Inter Miami nog meer versterken.
“Het zou ongelooflijk zijn om weer samen te spelen met Messi en Suárez”, zei Neymar tegen CNN Sport na het winnen van de Player Career Award bij de recente Globe Soccer Awards in Dubai, Verenigde Arabische Emiraten. “Ze zijn mijn vrienden. We spreken nog steeds met elkaar. Het zou interessant zijn om dit trio weer tot leven te brengen. Ik ben gelukkig bij Al Hilal, ik ben gelukkig in Saoedi-Arabië, maar wie weet. Voetbal zit vol verrassingen. Toen het nieuws uitkwam dat ik Paris Saint-Germain verliet, was de transferperiode in de Verenigde Staten al gesloten, dus had ik deze optie niet. Het project dat ze me in Saoedi-Arabië aanboden, was heel goed, niet alleen voor mij, maar ook voor mijn familie, dus het was de beste optie om naar Saoedi-Arabië te gaan.”