Cars & Bikes

Deze klassieker werd klapstuk van Belgische veiling: voor miljoenenbedrag afgehamerd

BMW 507

Zoals inmiddels wel duidelijk is, zijn wij enorme fans van klassieke auto’s. Dit zijn auto’s met een elegante uitstraling en daarnaast een mooie waarde in de vorm van geld. Op een veiling in het Monaco van België, Knokke-Heist om precies te zijn, is er een enorm bedrag geboden op de BMW 507.

Belgische badplaats

In de Belgische badplaats Knokke-Heist is het tijdens de autoveiling altijd een groot feest. Op een kleine afstand van onze provincie Zeeland ligt de Belgische stad. Alle rijke mensen van België verblijven daar in de weekenden of hebben er een mooi appartement. Qua belastingen is het trouwens voor Nederlanders gunstiger om een auto in België te kopen dan in Nederland. Elk jaar is in Knokke-Heist de veiling van Bonhams. Ook ieder jaar worden er hier echte parels aangeboden. De opbrengsten zijn nog nooit eerder zo hoog geweest als tijdens de editie van dit jaar. Dat komt mede door het hoge bedrag dat de BMW 507 heeft opgeleverd op deze veiling in het Monaco van België.

BMW 507

Als je het ons vraagt, is dit de allermooiste BMW die ooit gemaakt is. De BMW 507 is een auto met een combinatie van klasse, elegantie en kordaatheid. In totaal zijn er 254 auto’s van dit model gemaakt. En misschien raadt je het al, maar dit is een Series I auto. Dat betekent dat deze BMW 507 nog zeldzamer is. Van dit specifieke Serie-model zijn er maar 34 exemplaren geproduceerd. De verschillen tussen de Series I en Series 2 auto’s van de BMW 507 zijn minimaal, maar qua prijs maakt het toch wel een verschil.

Prachtige auto

De BMW 507 van de veiling heeft minder dan 6000 kilometer gereden en verkeert in prachtige staat. Het interieur van de auto is opvallend in de rode kleur. Het is waarschijnlijk niet de meest comfortabele auto waar je ooit in hebt gereden, maar wel een van de mooiste. Met de BMW 507 kun je heerlijk in het zonnetje rondrijden. Mét het dakje open natuurlijk. Deze BMW 507 mag wel iets kosten. Het bedrag wat er is betaald op de veiling is meer dan 2 miljoen euro, om precies te zijn 2.093.000 euro inclusief alle premies. Je kunt zeggen wat je wil van deze prijs, maar je voegt wel een zeer unieke en zeldzame auto aan je collectie toe.

Beeld: Bonhams.