De zomer komt eraan, en mocht je nog opzoek zijn naar een nekbrekende schoonheid van een auto, dan tippen we je maar al te graag op dit blauwe beestje. Veilinghuis RM Sotheby’s biedt bieders dit weekend een kans om eigenaar te worden van deze unieke Shelby GT350 Cabriolet uit 1968, een van de slechts 404! Dit is een van de meest begeerde schakelbakken met 4 snelheden, met fabriek-gemonteerde airconditioning en een dashboard gesigneerd door Carroll Shelby.
Shelby
Ze verkeert in onberispelijke staat en is geschilderd in een verbluffende combinatie van blauw en wit, met bijpassend wit vouwdak, lichtmetalen velgen en Firestone Wide Oval-banden die qua levensduur nog wel even meekunnen. De prachtige machine wordt zaterdag 7 april 2018 aangeboden tijdens een veiling in Fort Lauderdale. Als jij deze parel over wil laten vliegen voor een Europees ritje, bezoek dan de aanbieding op RM Sotheby’s! Bieden begint bij €90.000.